Opinie klientów

Macku

fantastyczna szkoła. polecam każdemu miluśińskiemu!

14 października 2013

Barbara Kwiatkowska

Witam, chciałam bardzo gorąco polecić Szkołę Języka Angielskiego Lollipop, a przede wszystkim Panią Beatkę Pukajło, która jest wspaniałym nauczycielem! Piszę to z pełną odpowiedzialnością, ponieważ moja córka uczęszczała na zajęcia do Pani Beaty i była zachwycona zarówno panującą tam atmosferą, a co najważniejsze językiem angielskim ? A o to przecież chodzi. Nauczyła się naprawdę dużo. I bardzo żałuję, że musiałyśmy przeprowadzić się do innego miasta, bo będzie nam brakowało nauki w Lollipopie. Jeszcze raz dziękuję i polecam z całego serca. MAMA NATASZKI ?

12 września 2013

Gabrysia

Wielkie podziękowanie dla Pani Beatki za niesamowitą łatwość pracy z dziećmi, miło spędzony czas i wielobarwną edukację maluchów z sympatią Różyczka wraz z mamą..

6 września 2013

AGNIESZKA

JEŚLI KTOŚ Z PAŃSTWA SZUKA ODPOWIEDNIEJ SZKOŁY JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA SWOJEGO DZIECKA TO Z PEWNOŚCIĄ W SZCZECINIE NAJLEPSZĄ Z NICH JEST LOLLIPOP (WIEM, CO PISZĘ, PONIEWAŻ RAZEM Z MOJĄ CÓRECZKĄ UCZESTNICZYŁYŚMY W RÓŻNYCH ZAJĘCIACH PRÓBNYCH INNYCH SZKÓŁ I NIGDZIE SIĘ NAM TAK NIE PODOBAŁO). PANI BEATA PUKAJŁO JEST PROFESJONALNYM NAUCZYCIELEM, PRACUJE METODYCZNIE, W SWOJEJ PRACY WYKORZYSTUJE BARDZO DUŻO CIEKAWYCH MATERIAŁÓW DYDAKTYCZNYCH, DZIĘKI CZEMU DZIECI SZYBKO SIĘ UCZĄ, ZAPAMIĘTUJĄ I NIE MAJĄ SZANSY SIĘ NUDZIĆ ? . JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z TYCH ZAJĘĆ, PONIEWAŻ MOJA CÓRECZKA CHĘTNIE NA NIE UCZĘSZCZA, NO I CO NAJWAŻNIEJSZE WIDZĘ EFEKTY. UWAŻAM, ŻE JAK NA SWOJE 2,5 ROKU TO SPORO JUŻ POTRAFI. REASUMUJĄC: DOŚWIADCZENIE+WIEDZA+UMIEJĘTNOŚCI=PANI BEATA PUKAJŁO ? . JEŚLI, KTOŚ NIE WIERZY NIECH SAM SIĘ PRZEKONA I PRZYJDZIE NA ZAJĘCIA PRÓBNE. SERDECZNIE POLECAM! AGNIESZKA (MAMA 2,5 LETNIEJ MAI)

29 sierpnia 2013

Martynka z mama

Dzięki wielki Pani Beato za wspaniałe zajęcia!! Moja córka zawsze z wielka ochotą biegła na zajęcia angielskiego i już teraz czeka na kolejny semestr.Jestem pod wrażeniem Pani wiedzy i umiejętności pracy z takimi maluchami.
Życzymy wspaniałych wakacji i do zobaczenia we wrześniu
Martynka 3lata z mama:-))

7 lipca 2013

Magda

Jesteśmy z 4 letnim synkiem zapisani na zajęcia u pani Beaty i jest bardzo fajnie. Zajęcia są całkowicie w języku angielskim i to niesamowite jak szybko dzieci wszystko łapią. Po kilku zajęciach rozumieją już wszystkie komendy i wiele słów. Bardzo fajne jest to, że na każdych zajęciach jest wielość form, od piosenki, poprzez zabawy ruchowe do szybkich prac plastycznych.
Polecam Panią Beatę

9 kwietnia 2013

Paweł

Witam
Miałem okazję wielokrotnie obserwować Panią Beatę przy pracy z dziećmi i niezmiennie byłem pod wielkim wrażeniem jej profesjonalizmu. Pani Beata ma niesamowitą łatwość pracy z dziećmi, które są wręcz zahipnotyzowane jej silnym dźwięcznym głosem. Polecam serdecznie zajęcia w Lollipop wszystkim niezdecydowanym. Moja 2 letnia Tosia od następnego miesiąca zaczyna zajęcia i już nie mogę się doczekać wspólnej zabawy. Zapewniam wszystkich, że warto tak jak w moim przypadku dojeżdżać z centrum Szczecina.

28 marca 2013

Dopisz opinie

Wymagane

rating fields
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych firmy Lollipop – English for children ul. Złotowska 86, 71-793 Szczecin NIP: 8512618055 w celu informacyjno – marketingowym. Podaję dane osobowe dobrowolnie, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

Referencje papierowe

maliNowa edukacja
mama Gabrysi
Małgorzata Bojarun