Dzieci nie uczą się od nauczycieli, których nie lubią
Edukatorka Rita Pierson

Uczymy dzieci nie po to, by wygrywały w konkursach i olimpiadach, ale po to, by dać im narzędzie do odkrywania świata na własną rękę.

Pragniemy „odkleić” dzieci od podręczników na rzecz treningu komunikacji, bez testów, prac domowych i typowego „wkuwania”.

Beata Pukajło
LOLLIPOP LOGO

Dziękuję Ci, że tu jesteś i mam nadzieję, że się rozgościsz i zostaniesz z nami na dłużej.

Jestem wykwalifikowaną nauczycielką języka angielskiego oraz absolwentką studiów magisterskich na kierunku Finanse Międzynarodowe oraz Europejskie w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

Jednak niezaprzeczalnie moje serce skradła edukacja dzieci, z którą jestem nierozerwalnie związana od 2005 roku.

Przez te wszystkie lata, obserwując postępy i możliwości moich uczniów, ich reakcje oraz poziom zadowolenia na serwowane przeze mnie metody oraz techniki wykorzystywane podczas zajęć, wyciągnęłam własne wnioski i stworzyłam swoją, autorską metodę pracy z dziećmi i młodzieżą.

Moją misją jest pokazać młodym ludziom, że nauka języka może być radosna i inspirująca. Moim nadrzędnym celem jest rozbudowanie w dzieciach poczucia własnej wartości, umiejętności krytycznego myślenia, odwagi do popełniania błędów i zadawania pytań. W mojej Akademii to uczeń jest najważniejszy.

Jestem przekonana, że to właśnie profesjonalizm, naturalność, zaangażowanie, ciepłe relacje z uczniami oraz pozytywne usposobienie są czynnikami, które definiują LOLLIPOP i sprawiają, że jest to miejsce do którego dzieci lgną.

Beata Pukajło
LOLLIPOP LOGO